İthal Gıda İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres

FİYAT TEKLİFİ ALIN

Biz Kimiz?

İthal Gıda Urban Food Badem Kaju Pekan Brezilya Cevizi

İTHAL GIDA – BATA FOOD olarak, endüstriyel kullanıcılara kuruyemiş, kuru meyve, yağlı tohumlar gibi gıda hammaddelerinin tedariğini, FMCG sektörü için ithal gıda markalarının Türkiye temsilciliğini yapmakta ve aynı zamanda ält’s Urban Food markasının üretim ve paketlemesini yapmaktayız.

Distribütörlüğünü veya paketlemesini yaptığımız perakende ürünlerimiz için Urban Food adresini ziyaret edebilirsiniz.

Firmamızın merkezi İstanbul’da olup Rotterdam ve Bahreyn’de bulunan ofislerimiz ve İzmir’de BRC ve IFS sertifikalı üretim tesisi ve Ege Serbest Bölge’de yer alan depomuz ile faaliyet göstermekteyiz.

İthal Gıda Urban Food Badem Kaju Pekan Brezilya Cevizi

İthal Gıda – Bata Food, dünya pazarlarında deneyimli traderları ile piyasayı yakından analiz etmekte ve kabuklu yemiş (badem, kaju, brezilya cevizi vb.), kakao, chia tohumu gibi soft emtiaların ithalatını ve uluslararası ticaretini yapmaktadır. Çikolata, şekerleme, müsli, süt ve süt ürünleri, çerez, atıştırmalık üreticilerine ve gıda toptancılarına liman teslim veya ithalatı yapılmış (millileşmiş) olarak ürün tedarik etmektedir.

Uluslararası pazarlarda aktif olarak faaliyet gösteren grup firmalarımız Bata Food ve İzmir Organik ile ortak bir şekilde çalışarak dış pazarlarda elde ettiğimiz tecrübeyi Türkiye’de kullanarak üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Hizmetlerimiz

İthal Gıda Urban Food Toptan Badem, Kaju, Pekan, Chia Tohumu

 • Hammadde Tedariği

  İthal kuru meyve, kabuklu yemiş, yağlı tohum gibi gıda hammaddelerinin menşei ülkelerden temini ve gıda toptancıları, çikolata, şekerleme vb. endüstriyel gıda üreticilerine ürün tedariği.

 • Depolama

  Ege Serbest Bölge, İzmir’de yer alan depolarımızda transit gönderiler ve ithalat için gümrüklü alanda kuru meyve, kabuklu yemiş, gıda hammaddeleri gibi ürünlerin depolama hizmetleri.

 • Paketleme ve İşleme

  Ege Serbest Bölge, İzmir’de yer alan BRC sertifikalı üretim tesisimizde yurtdışından gelen veya ihraç edilecek ürünler için gümrüklü alanda paketleme ve işleme hizmetleri.

 • Distribütörlük

  Yurtdışında yer alan perakende gıda markalarının ve önemli gıda üreticilerinin Türkiye distribütörlüğü ve yurtiçi dağıtımı.

Kalite Standartları

İthal Gıda Urban Food Chia Tohumu Kalite Kontrol

İthal Gıda Urban Food BRC Kosher IFS

İzmir Ege Serbest Bölge’de yer alan ve yüksek kalite standartlarına sahip İthal Gıda – Bata Food üretim ve paketleme tesisi IFS, BRC, BRC Agents & Brokers, Kosher ve TR, AB, NOP Organik gıda sertifikalarına sahiptir.

Ürünler

Dünyanın dört bir yanından tedarik ettiğimiz ürünleri en uygun fiyatlarla kapınıza teslim ediyoruz.

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size en geç 24 saat içinde dönüş yapacağız.

AD *
SOYAD *
EPOSTA *
TELEFON

KONU

MESAJINIZ