37. INC Kongresi Sevilla’da

Kuru meyve ve kabuklu yemiş sektöründe dünyanın en önemli organizasyonu olarak gösterilen INC (International Nut & Dried Fruit Council) tarafından düzenlenen 37. Dünya Kuru ve Kabuklu Meyveler Kongresi 21 – 23 Mayıs 2018 tarihleri arasında Sevilla, İspanya’da yapılacak.

Dünya genelinde 70 ülkeden 750’nin üzerinde firmanın ve kuruluşun üyesi olduğu Kuru ve Kabuklu Meyveler Konseyi (INC), her yıl farklı bir ülkede yaptığı kongrelerde badem, kaju, ceviz, fındık, brezilya cevizi, makademya, pekan cevizi, yer fıstığı, kuru kayısı, incir, üzüm, yaban mersini gibi ürünlerin üretim ve tüketim durumları ve tahminlerine ilişkin istatistikler, ticarete etki eden konular, jenerik tanıtım çalışmaları, kuru ve kabuklu meyvelerin insan sağlığına katkılarına yönelik bilimsel çalışmalar ele alınıyor.

INC Sevilla 2018 Dünya Kuru Meyve Kabuklu Yemişler Kongre

INC Kongresi 21-23 Mayıs 2018 Tarihlerinde Düzenlenecek

Grup firmalarımızdan BATA FOOD temsilcilerinin de katılacağı kongre, İspanya’nın Sevilla şehrinde 21 – 23 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenecek. Kongre ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://nutfruitcongress.org/sevilla2018/ adresinden ulaşabilirsiniz.