İthal Gıda İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres

FİYAT TEKLİFİ ALIN
İthal Gıda Bata Food Organik ve Endüstriyel Gıda Hammaddeleri Tedarikçisi

Biz Kimiz?

İTHAL GIDA – BATA FOOD olarak, endüstriyel kullanıcılara kuruyemiş, kuru meyve, yağlı tohumlar, hindistan cevizi, kakao, süper gıdalar gibi organik sertifikalı ve konvansiyonel gıda hammaddelerini tedarik etmekte, FMCG sektörü için ithal gıda markalarının Türkiye temsilciliğini yapmakta ve aynı zamanda ält’s Urban Food markasının üretim ve paketlemesini yapmaktayız.

Distribütörlüğünü veya paketlemesini yaptığımız perakende ürünlerimiz için Urban Food adresini ziyaret edebilirsiniz.

Firmamızın merkezi İstanbul’da olup Rotterdam ve Bahreyn’de bulunan ofislerimiz ve Ege Serbest Bölge’de yer alan depomuz ile faaliyet göstermekteyiz.

İthal Gıda – Bata Food, dünya pazarlarında deneyimli traderları ile piyasayı yakından analiz etmekte ve kabuklu yemiş (badem, kaju, brezilya cevizi vb.), kakao, chia tohumu gibi soft emtiaların ithalatını ve uluslararası ticaretini yapmaktadır. Çikolata, şekerleme, müsli, süt ve süt ürünleri, çerez, atıştırmalık üreticilerine ve gıda toptancılarına liman teslim veya ithalatı yapılmış (millileşmiş) olarak ürün tedarik etmektedir.

Uluslararası pazarlarda aktif olarak faaliyet gösteren çatı kuruluşumuz Bata Food ile ortak bir şekilde çalışarak dış pazarlarda elde ettiğimiz tecrübeyi Türkiye’de kullanarak üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Kalite Standartları

İthal Gıda – Bata Food dünyanın en prestijli ve güvenilir gıda kalite standartlarından olarak görülen BRC sertifikasyonunu almaya hak kazanmış ve her yıl en üst seviye olan AA derecesi ile sertifikalandırılmıştır.

Bunun haricinde ithalatını ve ihracatını yaptığımız organik ürünler için Ecocert ve SKAL tarafından TR, AB, NOP standartlarında organik sertifikalara ve Maor Hakashrut onaylı Kosher belgesine sahiptir.

İthal Gıda Bata Food Chia Tohumu Kalite Kontrol

Hizmetlerimiz

Hammadde Tedariği

İthal kuru meyve, kabuklu yemiş, yağlı tohum, kakao gibi gıda hammaddelerinin menşei ülkelerden temini ve gıda toptancıları, çikolata, şekerleme vb. endüstriyel gıda üreticilerine ürün tedariği.

Depolama

Ege Serbest Bölge, İzmir’de yer alan depolarımızda transit gönderiler ve ithalat için gümrüklü alanda kuru meyve, kabuklu yemiş, gıda hammaddeleri gibi ürünlerin depolama hizmetleri.

Distribütörlük

Yurtdışında yer alan perakende gıda markalarının ve önemli gıda üreticilerinin Türkiye distribütörlüğü ve yurtiçi dağıtımı.

Sertifikalarımız

BRC, Organik ve Kosher kalite sertifikalarımızı ilgili logolara tıklayarak pdf formatında görüntüleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size en geç 24 saat içinde dönüş yapacağız.

  AD *
  SOYAD *
  EPOSTA *
  TELEFON

  KONU

  MESAJINIZ